Ścieżka Zdrowia – Drążki Gimnastyczne

Nr kat.: 06.67.02

Drążki Gimnastyczne z serii Ścieżka Zdrowia to urządzenie na place zabaw, zaprojektowane z myślą o aktywnym spędzaniu czasu. Najpopularniejsze wykorzystanie drążków to wsparcie się na nich rękami i przechodzenie wzdłuż z podkurczonymi nogami. Innym ćwiczeniem może być podparcie się na rękach i robienie wymachów nogami. To dobre ćwiczenie na mięśnie brzucha. Natomiast jeśli chodzi o trudniejsze ćwiczenia to można też wesprzeć się na rękach i powoli opuszczać i podnosić. To z kolei dobre ćwiczenie na triceps. Niezależnie od tych ćwiczeń można też wykorzystać go do przechodzenia pod drążkami, co w połączeniu z innymi urządzeniami może stanowić fajny tor przeszkód.

Jeśli chodzi o technologię to stalowa konstrukcja jest zabezpieczona przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi w procesie malowania proszkowego Comes. Dlatego ten produkt jest odporny na trudne warunki atmosferyczne oraz intensywne użytkowanie.

Nasze seria urządzeń Ścieżka Zdrowia, to zbiór urządzeń, które łączy tematyka aktywnego spędzania czasu. Z urządzeń można komponować małe i duże zestawy gimnastyczne. Złożenia zależą od naszej wyobraźni. Dla pomocy posiadamy w ofercie kilka przemyślanych, większych zestawów.

 

Drążki gimnastyczne spełniają wymogi polskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.67.02
Długość urządzenia (mm) 1600 mm
Szerokość urządzenia (mm) 700 mm
Wysokość urządzenia (mm) 995 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 1
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-6+AC:2019-03
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1000 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 4600 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 3700 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 15,1 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Nie


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)