Cymbałki

Nr kat.: 19.02.00

Z przyjemnością prezentujemy duże cymbałki na plac zabaw. To jedne z muzycznych nowości w naszej ofercie! Prezentowane cymbałki mają grają wszystkie dźwięki w oktawie C. Zaprojektowaliśmy je tak, aby każdy mógł na nich zagrać. Nie ważne czy amator, czy muzyk, gwarantujemy, że sprawią dużo frajdy zarówno tym pierwszym jak i drugim. Rury wykonaliśmy ze stali nierdzewnej. Zdecydowaliśmy się na ten materiał ze względu na dźwięk jaki wydaje. Ale warto dodać, że kolejną zaletą jest fakt, że stal nierdzewna jest wyjątkowo odporna na niekorzystne warunki pogodowe: mróz i wilgoć. Rurki cymbałków zamontowane są na płycie HDPE, a z tyłu wzmacnia je gruby płaskownik z blachy, który nie tylko usztywnia konstrukcję, ale także poprawia brzmienie. Pałeczki do gry zamontowaliśmy na linkach o stalowym rdzeniu.

Cymbałki na plac zabaw to tylko jedno z urządzeń muzycznych w naszej ofercie, mamy także elektroniczne moduły grające: gitarę,syntezator i pianino, a ponadto posiadamy także w ofercie cymbałki w mniejszej wersji, która może stanowić wypełnienie boczne zestawu rekreacyjnego.

 

Cymbałki spełniają wymogi polskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 19.02.00
Długość urządzenia (mm) 142 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 15 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 155 cm mm
Grupa wiekowa 3-12 lat
Liczba użytkowników 1 osoba
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 155 cm mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Nie
Dostępność części zamiennych Tak

Zachęcamy do obejrzenia realizacji, w których wykorzystaliśmy ten produkt, m.in: