Ambulans

Nr kat.: 11.94.03

Ambulans do urządzenie na plac zabaw, które wyglądem przypomina prawdziwy samochód! Jego zalety to niewątpliwie oryginalny design oraz duża funkcjonalność. Seria pojazdów COMES to świetny pomysł na tematyczne place zabaw, które pozwalają rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Nasz ambulans ma miejsce do kierowania pojazdem przy pomocy kierownicy, oraz tył z ławeczką, gdzie mogą siedzieć dzieci. Całość dopełniają tematyczne grawerki, które podkreślają cechy charakterystyczne pojazdu. Dodatkowo na jeden ze ścian bocznych zamontowaliśmy grę układanka, która polega na ułożeniu kafelków w odpowiedniej kolejności, tak aby ułożyły rysunek.

Konstrukcję pojazdu wykonujemy ze stali malowanej proszkowo, natomiast elementy kolorowe wycinamy z bezpiecznych i bardzo trwałych płyt HDPE. Podłogi wykonujemy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Elementy typu śruby, podkładki, i nakrętki — tutaj stosujemy tylko stal nierdzewną. Dzięki temu nasze urządzenia są bardzo wytrzymałe i na pewno będą służyły przez długie lata.


Ambulans spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 11.94.03
Długość urządzenia (mm) 1600 mm
Szerokość urządzenia (mm) 1050 mm
Wysokość urządzenia (mm) 1400 mm
Grupa wiekowa 3-12
Liczba użytkowników 5
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 510 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 4050 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 4600 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 16,7 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Nie
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)