COMES Wodny Świat

Odkryj Wodny Świat razem z naszym nowym zestawem!

Kto nie chciałby surfować na wysokich falach lub pływać na grzbiecie delfina? Te i wiele innych atrakcji czeka na dzieci w ,,Wodnym Świecie”!

Przyszła pora na kolejny zestaw urządzeń! Nowa linia zabierze wszystkie dzieci w niezapomnianą podróż po wodnym świecie. Grawerowane wzory, design oraz morska kolorystyka od razu przywodzi na myśl piaszczyste plaże i szum fal.

Szeroki wybór urządzeń pozwoli na wyposażenie placu zabaw w dowolnym rozmiarze. Wśród naszych propozycji znajdą się również atrakcje zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci.

Zestaw ,,Wodny Świat” skomponowany jest z jedenastu urządzeń – w tym dobrze znane urządzenie linarne ,,Żagiel” oraz kolejka linowa. Dla wszystkich miłośników budowania zamków z piasku mamy lubianą piaskownicę ,,Malwinkę” w tematycznej morskiej kolorystyce. Zestaw gimnastyczny ,,Poligon” z grawerowanymi wzorami oraz zestaw modułowy nie pozwolą na choćby odrobinę nudy! Dzięki większym rozmiarom oraz różnorodnym elementom z zestawów może korzystać nawet kilkanaście użytkowników. Dla wszystkich dzieci uwielbiających zabawę na huśtawkach mamy aż pięć nowych urządzeń do bujania! Dla nieco starszych użytkowników przygotowaliśmy także karuzelę ,,Swing”, na której bawić może się równocześnie trójka dzieci.

Z ofertą mogą zapoznać się Państwo klikając w poniższy odnośnik.

 

Nie zapomnij podzielić się artykułem