nowości COMES

Nowości w katalogu online!

Katalog internetowy COMES został uzupełniony o kolejne nowości! Tym razem dodaliśmy nowe urządzenia w dobrze znanych już kategoriach, takich jak huśtawki, karuzele czy zestawy gimnastyczne.

Ciężko wyobrazić sobie plac zabaw bez huśtawki. Nieprzemijający urok tego urządzenia sprawia, że jest ono najpopularniejszym i najczęściej wybieranym elementem wyposażenia placu zabaw. Nasza oferta huśtawek wahadłowych powiększyła się o pięć nowych propozycji. Wśród nowych urządzeń znajdą Państwo takie huśtawki jak ZULA B, ZULA C, JOLKA 3 czy PIOTR 3, które umożliwiają zabawę i wzbijanie się do nieba nawet sześciu użytkownikom! Ponadto, prezentujemy model huśtawki, który jest nowością na polskim rynku: huśtawka ,,Familijna” umożliwia jednoczesne huśtanie się mamy i malucha! Nietypowa konstrukcja pozwala na utrzymywanie kontaktu wzrokowego podczas zabawy, a kubełkowe siedzisko dla dziecka gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo.

Plac zabaw to miejsce, gdzie czas upływa nie tylko na beztroskiej zabawie, ale także na ćwiczeniu równowagi, koordynacji i refleksu. Dla nieco starszych dzieci mamy urządzenie, które doskonale nadaje się do ćwiczeń koordynacji ruchowej oraz wzmacnia mięśnie rąk i nóg – urządzenie ruchowe ,,Surfer”. Korzystanie z niego przypomina pływanie na desce surfingowej i poza kształceniem równowagi gwarantuje doskonałą zabawę! Aktualizacja katalogu online objęła także dodanie nowych urządzeń do systemu gimnastycznego ,,Ścieżka zdrowia”. Znajdą tam Państwo różnego rodzaju równoważnie, mostki, ścianki oraz przeplotnie, które można stosować zarówno w komplecie jak i oddzielnie.

Które dziecko nie uwielbia zabawy na karuzeli? Specjalnie dla miłośników kręcenia się w jedną i drugą stronę przygotowaliśmy karuzelę ,,Trzmiel” integracyjną – urządzenie, które nie tylko bawi, ale i integruje! W naszej ofercie znalazła się także doskonała alternatywa dla karuzeli – platforma wirująca ,,Piruet”! Niewielkie wymiary tego urządzenia pozwolą na zamontowanie go nawet na najmniejszym placu zabaw.

Dzieci ciągle poszukują nowych wyzwań i przygód. Dlatego warto wyposażyć plac zabaw w zestaw, który dzięki zróżnicowanym rozwiązaniom nie pozwoli im na nudę. Do dobrze znanych zestawów z serii ,,Julek” dodaliśmy nowy model – ,,Julek C”. Niewielki, ale za to funkcjonalny, zestaw jednowieżowy został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 12 lat. Urządzenie nie wymaga specjalnej nawierzchni, dzięki czemu może być zamontowane także na trawie.

W naszej aktualizacji znalazł się także leżak plenerowy, który jest doskonałą propozycją nie tylko na place zabaw. Leżak idealnie sprawdzi się również na skwerach, deptakach czy miejskich placach i pozwoli na chwilę odpoczynku i relaksu.

Nasz katalog internetowy jest krok po kroku aktualizowany i powiększany o nowe urządzenia. Wkrótce poinformujemy Państwa o kolejnych nowościach, jakie pojawią się w naszej ofercie online.

Nie zapomnij podzielić się artykułem