COMES Orbita Kosmiczna

Nowe urządzenia w zestawie Orbita Kosmiczna

Czas przenieść się rakietą kosmiczną na którąś z planet, wdrapać na krater księżyca, pokonać most łączący galaktyki i zjechać z górki na Marsie! Te i wiele więcej przygód czeka na ,,Orbicie Kosmicznej”!

,,Orbita Kosmiczna” to ostatni z zestawów urządzeń, który zaprezentowaliśmy w naszym najnowszym katalogu. Oferta dobrze już znanych złożeń z serii ,,Orbita” została wzbogacona o kolejne urządzenia. Grawerowane wzory i kosmiczny design zachęcają do zabawy i pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Szeroki wybór urządzeń pozwala na wyposażenie zarówno mniejszych, jak i większych placów zabaw.

Zestaw ,,Orbita Kosmiczna” składa się z czternastu urządzeń, w tym pięć zestawów rekreacyjnych ,,Orbita” będących już wcześniej w naszej ofercie. Dodatkowo, dzieci znajdą tutaj huśtawki sprężynowe, które dzięki grawerowanym wzorom i tematycznym kształtom, pozwolą im poczuć się jak we wnętrzu rakiety lub statku kosmicznego! Różnego rodzaju przeplotnie to nie tylko atrakcja, ale również doskonałe urządzenie do ćwiczenia sprawności i zwinności u dzieci w różnym wieku. Dla młodszych dzieci mamy także domek, w którym dodatkowo umieściliśmy grę ,,Kółko-krzyżyk”.

Z pełną ofertą mogą zapoznać się Państwo klikając w poniższy odnośnik

Nie zapomnij podzielić się artykułem