logo comes stare

Nasza nowa strona www

Strona internetowa jest w obecnych czasach wizytówką firmy i niejednokrotnie pierwszą formą komunikacji z klientem. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy nowy serwis internetowy Spółki Comes. Strona została zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej przyjazna dla użytkowników i posiadała nowe funkcjonalności umożliwiające szybsze wyszukiwanie informacji związanych z oferowanymi przez nas usługami i produktami.

Spółka COMES Sokołowscy to dynamicznie rozwijający się producent i dostawca urządzeń rekreacyjnosportowych oraz metalowej galanterii odlewniczej datujący początki swojej działalności na lata 80-te XX wieku. Jako doświadczony producent, oferujemy produkty bardzo wysokiej jakości którym zaufało już tysiące naszych klientów. Do tej pory jednak na naszej stronie internetowej nie wyodrębniliśmy naszych działów oraz produktów, które oferowaliśmy. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy nową stronę internetową naszej firmy, zaprojektowaną tak aby w pełni zaprezentować różnorodną gamę naszych produktów i usług.

Nowa strona internetowa Spółki Comes została zaprojektowana tak, aby wyodrębnić jak najlepiej nasze działy i zaoferować naszym klientom kompleksową usługę związana z budową placów zabaw oraz zakupem produktów metalowej galanterii odlewniczej. Wraz z uruchomieniem strony utworzyliśmy trzy nowe brand’y spółki Comes (Comes Place Zabaw, Comes dla Odlewnictwa, Comes Architekci), które ukierunkowane są ściśle na docelowe grupy naszych klientów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy strony będą potrafili szybciej odnaleźć interesujące ich informacje i jeśli zajdzie taka potrzeba uzyskać odpowiedzi na wszelkie zapytania dotyczące naszych usług i produktów od naszych specjalistów. Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis nowych funkcjonalności strony internetowej Spółki Comes Sokołowscy.

Funkcjonalności

comes

Comes (strona główna)

www.comes.pl

Strona główna Spółki Comes od tej pory będzie miejscem informacji na temat ogólnej działalności naszej firmy, naszej filozofii biznesowej oraz miejscem kontaktu z pracownikami wszystkich działów. Strona główna jest ściśle zintegrowana ze wszystkimi wyodrębnionymi działami naszej firmy i vice versa. Dzięki temu użytkownik będzie mógł w bardzo prosty sposób nawigować pomiędzy wszystkimi działami i wyszukiwać pożądanych informacji.

Comes Place Zabaw

www.placezabaw.comes.pl

Kolorowe – Bezpieczne – Metalowe Place Zabaw

Specjalnością przedsiębiorstwa COMES są wysokiej klasy place zabaw dla dzieci. Jeżeli potrzebny Państwu producent placów zabaw, który nie zawiedzie Waszych oczekiwań – zapraszamy do odwiedzenia niniejszej strony i dokładniejsze zapoznanie się z naszymi usługami i urządzaniami na place zabaw.

Na stronie Comes Place Zabaw będą mogli Państwo dowiedzieć się o naszych usługach i najnowszej ofercie produktowej. Jako producent placów zabaw, dbamy o to, by nie tylko zapewniały one Państwa pociechom wyśmienitą zabawę, ale także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Potwierdzeniem tego są zamieszczone i aktualne certyfikaty, poświadczające najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas urządzeń. Za pośrednictwem strony Comes Place Zabaw będziemy starali się również na bieżąco informować o naszych ostatnich realizacjach.

Comes Dla Odlewnictwa

www.dlaodlewnictwa.comes.pl

Metalowa Galanteria Odlewnicza

Posiadamy 29-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji podpórek formierskich, spełniających wysokie wymagania techniczne i jakościowe. Obecnie wytwarzamy w różnych grupach ponad 650 różnego typu podpórek formierskich, rozpórek, ochładzalników i innych elementów galanterii odlewniczej i modelarskiej.

Wszystkie produkty będą mogli Państwo odnaleźć na naszej stronie Comes dla Odlewnictwa. Umożliwiamy również naszym klientom składanie zamówień indywidualnych metalowej galanterii odlewniczej. Nasi specjaliści będą zawsze starali się uwzględnić różnorodne potrzeby i wymagania naszych odbiorców przygotowując ściśle dobrane oferty.

Comes Architekci – Budowa Placu Zabaw

www.architekci.comes.pl

Porady Specjalistów

Jednym z naszych największych atutów jest wykwalifikowany zespół, stworzony przez grupę specjalistów z różnych dziedzin. Nasi specjaliści służą poradą w zakresie szeroko rozumianej tematyki placów zabaw – począwszy od projektu placów zabaw, aż po montaż urządzeń na place zabaw.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami i skorzystanie z doradztwa technicznego w zakresie materiałów i technologii. Wierzymy, że dzięki ścisłej współpracy na linii klient – specjaliści Comes będziemy w stanie wypracować jeszcze lepsze rozwiązania, które zapewnią Państwu profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie powierzonego zlecenia. Gwarantujemy, ze dołożymy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi i produkty były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania naszych klientów.

Budowa atrakcyjnej i funkcjonalnej witryny internetowej przebiega wieloetapowo. Pierwszy etap już za nami. Do Państwa dyspozycji oddajemy nową stronę internetową. Strona ta jest wynikiem Państwa oczekiwań wobec naszej firmy i wyboru Spółki Comes Sokołowscy jako producenta placów zabaw oraz dostawcy i partnera w produkcji odlewów.

Zachęcamy również do zgłaszania wszelkich uwag na temat naszej strony. Uwagi prosimy kierować na adres e-mail: bok@comes.pl

Za realizację projektu nowej strony internetowej firmy Comes Sokołowscy odpowiadała firma Massive Marketing.

Nie zapomnij podzielić się artykułem