comes sokołowscy

Nagradzali Najlepszych w Biznesie. Wyróżnili też szydłowiecką firmę

Podziel się

Spółka Comes, producent urządzeń na place zabaw, wyróżniony na Targach w Sosnowcu.

Szydłowiecka Spółka Comes otrzymała nagrodę podczas Targów Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych w Sosnowcu. Odbyły się one w ostatni wtorek.

W imprezie wzięło udział kilkanaście czołowych firm z branży placów zabaw z Polski i Czech, a także firmy z sektora urządzeń rekreacyjnych dla dorosłych. Szydłowieckiej firmie przyznano nagrodę za przygotowaną ekspozycję. Warto wspomnieć, że jednym z pomysłodawców wspomnianych Targów był prezes szydłowieckiej firmy Marek Sokołowski.

Stoisko Comesu, podczas imprezy, odwiedzili między innymi marszałek województwa śląskiego Mirosław Sekuła oraz prezydenci śląskich miast.

Zarówno wystawcy jak i goście Targów wzięli udział także w sympozjum “Przez rekreację do integracji”, dotyczącym projektowania przestrzeni rekreacyjnej oraz bezpieczeństwa na placach zabaw. Wśród prelegentów wystąpił Przemysław Jakowienko, specjalisty z firmy Comes.

Źródło Echo Dnia

Nie zapomnij podzielić się artykułem

Drogi czytelniku

Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy podzielić się z Państwem użytecznymi informacjami wokół tematyki placów zabaw. Jeśli jest coś o czym powinniśmy napisać, napisz do nas na info@comes.pl

Komentarze