Montaż i transport

Firma Comes już od 20 lat produkuje i urządzenia zabawowe na terenie całej Polski. Montaż urządzeń na place zabaw wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko solidnie i bezpiecznie zamontować urządzenia na placu zabaw.  Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia odnośnie produkowanych urządzeń, obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7.  Bezpieczeństwo użytkowników, oraz zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji są dla nas priorytetem.

Transport i Montaż Placów Zabaw

Urządzenia montujemy zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994r. prawo budowlane – Rozdział 4, art. 30, pkt. 4 , oraz zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002r, w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Wybierając nasz montaż macie Państwo pewność, że usługa wykonywana jest przez wyspecjalizowane ekipy montażowe, a  wybrane urządzenia zostaną zamontowane i tak rozmieszczone, aby zachować bezpieczne strefy i zapewnić szlaki komunikacyjne dla bawiących się dzieci.

Usługa montażu świadczona  przez naszą firmę pozwala być Państwu pewnym, że każde urządzenie zostanie zmontowane zgodnie z wytycznymi producenta oraz instrukcją montażu. Należy pamiętać, że nieprawidłowy montaż, nieprzestrzeganie stref bezpieczeństwa oraz nieodpowiednie podłoże są zagrożeniem dla bawiącego się dziecka. Warto zwrócić uwagę, iż wcześniej wymienione zagrożenia mogą dodatkowo stać się przyczyną szybszego zużycia urządzeń oraz utraty gwarancji.

Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas sprawą priorytetową.

Flota Transportowa Comes Marki Iveco

comes samochód

Firma Comes posiada własną flotę transportową marki  IVECO, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe działania transportowe i montażowe. Możemy zaoferować naszym klientom dostawy samochodami o różnych masach całkowitych, gwarantujące dostawy towaru w miejsca określone przez klienta. Dodatkowo posiadamy samochód specjalistyczny z HDS. Ułatwia to wyładunek na miejscu dostawy i obniża koszty ponoszone przez naszego odbiorcę. Wszystkie nasze samochody spełnią najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska, są regularnie serwisowane w ASO IVECO. Na wyposażeniu posiadamy również samochód serwisowy, z kompletnym wyposażeniem, co umożliwia wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych bezpośrednio u klienta.

Pobierz katalog

Pobierz bezpłatny katalog COMES 2020 i zapoznaj się z naszymi najnowszymi urządzeniami na place zabaw i siłownie plenerowe.

Pobierz katalog w formacie pdf