Montaż i transport

Nasza firma już od wielu lat produkuje i montuje urządzenia na terenie całej Polski. Montaż urządzeń na place zabaw i siłownie plenerowe wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie i bezpiecznie zamontować urządzenia. Dodatkowo, nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia odnośnie produkowanych urządzeń, obowiązujących norm PN-EN 1176. Bezpieczeństwo użytkowników, oraz zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji są dla nas priorytetem.

montaż placu zabaw gdańsk

Dlaczego warto zdecydować się na montaż Comes?

Urządzenia montujemy zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. prawo budowlane – Rozdział 4, art. 30, pkt. 4 , oraz zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002r, w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Wybierając nasz montaż macie Państwo pewność, że usługa wykonywana jest przez wyspecjalizowane ekipy montażowe, a wybrane urządzenia zostaną zamontowane i tak rozmieszczone, aby zachować bezpieczne strefy i zapewnić szlaki komunikacyjne dla bawiących się dzieci.

Usługa montażu świadczona przez naszą firmę daje gwarancję, że każde urządzenie zostanie zmontowane zgodnie z wytycznymi producenta oraz instrukcją montażu. Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas sprawą priorytetową. Należy pamiętać, że nieprawidłowy montaż, nieprzestrzeganie stref bezpieczeństwa oraz nieodpowiednie podłoże są zagrożeniem dla bawiącego się dziecka.  Warto zwrócić uwagę, iż wcześniej wymienione zagrożenia mogą dodatkowo stać się przyczyną szybszego zużycia urządzeń oraz utraty gwarancji.

Flota Transportowa Marki Iveco

 

Firma Comes posiada własną flotę transportową marki  IVECO, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe działania transportowe i montażowe. Możemy zaoferować naszym klientom dostawy samochodami o różnych masach całkowitych, gwarantujące dostawy towaru w miejsca określone przez klienta. Dodatkowo posiadamy samochód specjalistyczny z HDS. Ułatwia to wyładunek na miejscu dostawy i obniża koszty ponoszone przez naszego odbiorcę. Wszystkie nasze samochody spełnią najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska, są regularnie serwisowane w ASO IVECO. Na wyposażeniu posiadamy również samochód serwisowy, z kompletnym wyposażeniem, co umożliwia wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych bezpośrednio u klienta.