miwis mazowsze 2020

„MIWIS MAZOWSZE 2020” – dofinansowania do budowy siłowni i street workout dla Mazowsza!

Podziel się

16 marca 2020 roku kończy się nabór wniosków do kolejnej edycji programu Samorządu Województwa Mazowieckiego pod nazwą „Mazowiecki Instrument Wsparcia Infrastruktury Sportowej”. Dzięki niemu będzie można otrzymać dofinansowanie do budowy obiektów sportowych w granicach do 75 % kosztów kwalifikowalnych zadania, które nie może przekroczyć 200 tys. zł.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi siłowniami  plenerowymizestawami treningowymi oraz urządzeniami do street workout z serii Sthenos. Nic prostszego – wystarczy zwrócić się do nas, bezpłatnie przygotujemy dla Państwa kompletną wycenę wraz z wizualizacją.
Nasz adres e-mail: comes@comes.pl, tel. 48 617 48 17 wew. 116

Czym jest „MIWIS MAZOWSZE 2020”?

To program, którego celem jest poprawa jakości życia mieszkańców Mazowsza w zakresie kultury fizycznej sportu i rekreacji, realizowana poprzez udzielenie jednostkom samorządu terytorialnego z terenu województwa mazowieckiego pomocy finansowej w formie dotacji celowej przeznaczonej na budowę lokalnej infrastruktury sportowej oraz remont i przebudowę obiektów sportowych, które są w niedostatecznym stanie technicznym lub funkcjonalnym. W ramach programu można zrealizować m. in. budowę takich obiektów jak siłownie plenerowe czy street workout.

Kto może się ubiegać o dofinansowanie?

Podmiotami uprawnionymi do składania wniosków o przyznanie pomocy finansowej są wszystkie jednostki samorządu terytorialnego (gminy i powiaty) z terenu województwa mazowieckiego. Kwota przeznaczona na realizację programu w 2020 r. wynosi 10 mln zł.

Więcej informacji na stronie:
https://www.mazovia.pl/edukacja-i-sport/sport/miwis-2020/

Nie zapomnij podzielić się artykułem

Drogi czytelniku

Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy podzielić się z Państwem użytecznymi informacjami wokół tematyki placów zabaw. Jeśli jest coś o czym powinniśmy napisać, napisz do nas na info@comes.pl

Komentarze