COMES Leśna Polana

Leśne przygody z nowymi urządzeniami COMES!

W naszym katalogu internetowym pojawiły się kolejne nowości! Tym razem oferta została wzbogacona o urządzenia z linii ,,Leśna Polana”, która spodoba się nie tylko miłośnikom leśnych przygód.

Kolejna seria urządzeń na place zabaw nawiązuje swoją kolorystyką i designem do natury i leśnych krajobrazów. Na placu zabaw wyposażonym w urządzenia z tej linii, dzieci spotkają wesołe zwierzaki: żółwia błotnego, niedźwiadka, wiewiórkę czy mądrą sowę, która czeka na nie przed leśną chatką.

Kolory natury oraz wzory grawerowane na urządzeniach pomogą uruchomić dziecięcą wyobraźnię i zapewnią kreatywną zabawę! Szeroki wybór funkcjonalnych urządzeń pozwala na wyposażenie zarówno małego jak i większego terenu rekreacyjnego.

Zestaw ,,Leśna Polana” składa się z dwudziestu trzech urządzeń. Wszystkie dzieci uwielbiające zabawę na huśtawkach znajdą tutaj coś dla siebie, ponieważ w linii znajduje się aż siedem huśtawek sprężynowych, kształtem przypominających leśne zwierzęta, oraz pięcioosobowa huśtawka ZULA. W ofercie znajdą Państwo także zestawy rekreacyjne, przeplotnie, domek oraz trzy warianty piaskownic, które są nieodłącznym elementem placu zabaw. Równoważnia ,,Wąż” oraz skoczki w kształcie grzybków i żołędzi zapewnią wszystkim dzieciom nie tylko świetną zabawę ale i pomogą doskonalić ich równowagę. Dopełnieniem placu zabaw w leśnym designie będzie ławka ,,Julia” z tematycznymi nakładkami bocznymi oraz regulamin placu zabaw ,,Sowa”.

Z ofertą mogą zapoznać się Państwo klikając w poniższy odnośnik.

 

Nie zapomnij podzielić się artykułem