budowa placu zabaw w Bielsko-Białej

Budowa placu zabaw w Bielsku-Białej

Podziel się

Z końcem czerwca bieżącego roku, na terenie jednego z osiedli mieszkaniowych w Bielsku–Białej, zostały zakończone prace montażowe dotyczące budowy placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej. Kompleksowa realizacja objęła budowę ogrodzenia, nawierzchni, montaż urządzeń zabawowych oraz fitness. Zagospodarowanie osiedlowych terenów rekreacyjnych tak, by zarówno dzieci, młodzież, jak  i osoby dorosłe znalazły swoje miejsce w przestrzeni – to przykład dobrej praktyki wpływającej na znaczne podniesienie komfortu życia mieszkańców, którzy szczególnie w dzisiejszych czasach potrzebują miejsca do regeneracji, odpoczynku, integracji, i zabawy.

Urządzenia fitness firmy Comes, to tegoroczna nowość ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. W ofercie posiadamy urządzenia przeznaczone do ćwiczenia różnych partii ciała  z możliwością tworzenia konfiguracji urządzeń dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb i  wymagań klienta.

Nie zapomnij podzielić się artykułem

Drogi czytelniku

Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy podzielić się z Państwem użytecznymi informacjami wokół tematyki placów zabaw. Jeśli jest coś o czym powinniśmy napisać, napisz do nas na info@comes.pl

Komentarze