„Barwy Szczęścia” w Barwach COMESU

Podziel się

10 lutego w tvp2 o godzinie 20.10 na ekranach telewizorów jak co wieczór, miłośnicy seriali polskich mogli obejrzeć Barwy Szczęścia. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, jakie sceny pojawiły się na ekranie.

Dla uspokojenia nas wszystkich nie były to sceny niebezpiecznych pościgów, czy groźnie wyglądających wypadków. Odcinek 538 popularnego polskiego serialu był jak zwykle ciągiem fabuły z poprzedniego odcinka. Jednak to co w nim mogło miło zaskoczyć, to dwie sceny. Pierwsza ze spotkania Róży Cieślak (Anny Gornostaj) z Barbarą Grzelak (Sławomirą Łozińską) na ławce przy placu zabaw. I druga, spotkanie Zdzisia Cieślaka (Zbigniewa Buczkowskiego) z żoną Różą.

O ile podczas rozgrywających się dwóch scen pominąć można kwestie omawiane przez bohaterów filmu, o tyle nie sposób przeoczyć tła, które posłużyło aktorom do nagrania poszczególnych scen. Mianowicie huśtawki wahadłowej Kasi 2 i urządzenia rekreacyjnego „Domek Tomek”, przy których Z. Buczkowski odgrywa swoją rolę, a także huśtawki „Ważki Modrej” i sprężynówki „BMX” naszej Firmy, które służą za tło do granych ról przez Annę Gornostaj i Sławomirę Łozińską.

Jak widać jesteśmy już nie tylko Firmą, której urządzenia rozsiane są po całej Polsce, ale również Firmą, której urządzenia, jeżeli można tak ująć „występują” w filmach.

Dla przypomnienia wspomnianych scen prezentujemy kilka zdjęć z filmu, do których udało się nam dotrzeć.

Nie zapomnij podzielić się artykułem