Plac zabaw w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia

Jesienią 2014 roku w Dąbrowie Górniczej zrealizowaliśmy 11 projektów terenów rekreacyjnych wyposażonych w urządzenia zabawowe oraz urządzenia do ćwiczeń fitness. Inwestycja została zrealizowana ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Dąbrowa Górnicza i objęła prace związane z montażem urządzeń zabawowych, urządzeń siłowni plenerowych, ogrodzenia, małej architektury, piłkochwytów oraz wykonaniem nawierzchni z kostki i kruszywa.

Nowe realizacje zlokalizowane są przy ul. Tysiąclecia 6, ul. Konopnickiej, ul. Legionów Polskich 109, ul. Orzeszkowej, ul. Olimpijskiej, ul. Ofiar Katynia, ul. Relaksowej 1, ul. Wyspiańskiego, ul. Żołnierskiej 79, na terenie dzielnicy Strzemieszyce Małe oraz w Parku Leśnym Podlesie.

Z wyżej wymienionych obiektów pragniemy zaprezentować Państwu teren rekreacyjny znajdujący się przy ul. Tysiąclecia 6. Inwestycja ta jest przykładem rozbudowy istniejącego placu zabaw oraz doposażenia terenu w urządzenia do ćwiczeń fitness. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne, ponieważ obecnie także opiekunowie bawiących się na placu zabaw dzieci mogą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i jednocześnie mieć swoich podopiecznych „na oku”.

Na placu zabaw wykorzystano m.in. takie urządzenia firmy COMES jak:

  • Zestaw rekreacyjny PIONIER SUPER MAX
  • Urządzenie linarne DWIE SIECI Z RURĄ
  • Huśtawka wahadłowa JOLKA 2AB1
  • Tablica edukacyjna AGA
  • Stoliki SZACH

 

Wśród inwestycji zrealizowanych na terenie Dąbrowy Górniczej znalazły się zarówno duże, rozbudowane projekty, jak i te nieco skromniejsze – jednak zainteresowanie jakim cieszy się każdy z nich doskonale obrazuje duże zapotrzebowanie na przestrzenie rekreacyjno-wypoczynkowe wśród mieszkańców miast takich jak Dąbrowa Górnicza. Place zabaw i siłownie plenerowe, to doskonały sposób na zagospodarowanie wolnej przestrzeni osiedlowej, zapewnienie miejsca do aktywnego wypoczynku i zwiększenie komfortu życia mieszkańców.

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.