Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

place zabaw dla dzieci tomaszów mazowiecki

Bezpieczne place zabaw COMES

Plac zabaw jest dla dzieci i młodzieży miejscem, w którym poprzez zabawę rozwijają swoje umiejętności fizyczne oraz interpersonalne, dlatego bardzo ważne jest, aby był on miejscem bezpiecznym. Aby plac zabaw spełniał ten wymóg powinniśmy m.in. zapewnić odpowiednią lokalizację, wybrać, dobre jakościowo urządzenia dopasowane do potrzeb użytkowników, wykonać odpowiednią nawierzchnię. Jako producent dbamy by nie tylko o to, aby nasze urządzenia były atrakcyjne wizualnie i funkcjonalnie, ale przede wszytkim bezpieczne i trwałe. Wykonujemy je z najwyższej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, takich jak stal cynkowana i malowana proszkowo oraz tworzywo HDPE. Dla wszystkich urządzeń posiadamy certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie, które potwierdzają ich bezpieczeństwo oraz zgodność z obowiązującymi normami.

Place zabaw projekt COMES

Podczas projektu placu zabaw rozstrzyganych jest wiele kwestii, które mają kluczowe znaczenie dla późniejszego użytkowania oraz bezpieczeństwa placu zabaw. Projekt placu oraz wizualizacja 3D nie tylko pomogą zobrazować wygląd przyszłego placu zabaw, ale mogą być załącznikiem do planu inwestycyjnego, zgłoszenia do urzędu, elementem dokumentacji przetargowej. Dysponujemy zespołem doświadczonych projektantów, którzy wykonają dla Państwa atrakcyjne cenowo, profesjonalne projekty zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Szeroka oferta urządzeń pozwala dopasować projekt do wymagań stawianych przez Zamawiających. Projektowane przez nas place to miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży, które są atrakcyjne, trwałe i bezpieczne.

place zabaw tomaszów mazowiecki
montaż placów zabaw tomaszów mazowiecki

Transport i montaż w Tomaszowie Mazowieckim

Firma COMES znajduje się w centralnej części Polski, w południowej części województwa mazowieckiego. Dobra lokalizacja pozwala na szybkie dostawy i montaże urządzeń na terenie kraju oraz poza jego granicami. Dysponujemy wykwalifikowanymi, doświadczonymi ekipami montażowymi i budowlanym, oraz flotą samochodową i specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu szybko, solidnie i bezpiecznie wykonujemy montaże urządzeń i wszelkie towarzyszące prace budowlane. Priorytetem jest dla nas zachowanie bezpieczeństwa podczas wykonywanych prac oraz ich zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji. Nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN 1176-7.

budowa placów zabaw tomaszów mazowiecki

Place zabaw
budujemy kompleksowo

Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

zobacz nasze realizacje

Gwarancja jakości