Producent Placów Zabaw Tomaszów Mazowiecki

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw tomaszów mazowiecki

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Producent placów zabaw Tomaszów Mazowiecki

COMES Sokołowscy Sp. j. to polska firma produkująca urządzenia na place zabaw, siłownie zewnętrzne, urządzenia sprawnościowe, oraz inne urządzenia przeznaczone na tereny rekreacyjne. Na rynku działamy już od ponad 30-stu lat, a od ponad 20 lat naszą specjalizacją są wysokie jakościowo, kolorowe oraz bezpieczne urządzenia na place zabaw oraz tereny rekreacyjne. Tworzone przez nas przestrzenie zabawowo – rekreacyjne są kolorowe, i funkcjonalne. Nasze place zabaw znajdują się w kraju oraz za granicą przy szkołach, przedszkolach, wsiach, na osiedlach, przy ośrodkach wypoczynkowych, hotelach, itp.

place zabaw producent tomaszów mazowiecki
place zabaw tomaszów mazowiecki

Bezpieczne place zabaw COMES

Plac zabaw jest dla dzieci i młodzieży miejscem, w którym poprzez zabawę rozwijają swoje umiejętności fizyczne oraz interpersonalne, dlatego bardzo ważne jest, aby był on miejscem bezpiecznym. Aby plac zabaw spełniał ten wymóg powinniśmy m.in. zapewnić odpowiednią lokalizację, wybrać, dobre jakościowo urządzenia dopasowane do potrzeb użytkowników, wykonać odpowiednią nawierzchnię. Jako producent dbamy by nie tylko o to, aby nasze urządzenia były atrakcyjne wizualnie i funkcjonalnie, ale przede wszytkim bezpieczne i trwałe. Wykonujemy je z najwyższej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, takich jak stal cynkowana i malowana proszkowo oraz tworzywo HDPE. Dla wszystkich urządzeń posiadamy certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie, które potwierdzają ich bezpieczeństwo oraz zgodność z obowiązującymi normami.

Place zabaw projekt COMES

Podczas projektu placu zabaw rozstrzyganych jest wiele kwestii, które mają kluczowe znaczenie dla późniejszego użytkowania oraz bezpieczeństwa placu zabaw. Projekt placu oraz wizualizacja 3D nie tylko pomogą zobrazować wygląd przyszłego placu zabaw, ale mogą być załącznikiem do planu inwestycyjnego, zgłoszenia do urzędu, elementem dokumentacji przetargowej. Dysponujemy zespołem doświadczonych projektantów, którzy wykonają dla Państwa atrakcyjne cenowo, profesjonalne projekty zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Szeroka oferta urządzeń pozwala dopasować projekt do wymagań stawianych przez Zamawiających. Projektowane przez nas place to miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży, które są atrakcyjne, trwałe i bezpieczne.

wizualizacje placow zabaw
budowa placu zabaw tomaszów mazowiecki

Transport i montaż w Tomaszowie Mazowieckim

Firma COMES znajduje się w centralnej części Polski, w południowej części województwa mazowieckiego. Dobra lokalizacja pozwala na szybkie dostawy i montaże urządzeń na terenie kraju oraz poza jego granicami. Dysponujemy wykwalifikowanymi, doświadczonymi ekipami montażowymi i budowlanym, oraz flotą samochodową i specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu szybko, solidnie i bezpiecznie wykonujemy montaże urządzeń i wszelkie towarzyszące prace budowlane. Priorytetem jest dla nas zachowanie bezpieczeństwa podczas wykonywanych prac oraz ich zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji. Nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN 1176-7.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.