Producent Placów Zabaw Tarnów

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw tarnów

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place Zabaw Producent Tarnów

COMES Sokołowscy Sp. j. to polski producent urządzeń na place zabaw, siłownie zewnętrzne i inne tereny rekreacyjne. Działamy na rynku od ponad 30-stu lat, a od ponad 20 lat naszą specjalizacją są wysokie jakościowo, kolorowe oraz bezpieczne urządzenia na place zabaw oraz tereny rekreacyjne. Na naszych placach zabaw bawią się dzieci w całej Polsce, a także poza granicami kraju. Tworzone przez nas przestrzenie zabawowo – rekreacyjne są kolorowe i funkcjonalne. Wykonujemy place zabaw dla szkół, przedszkoli, spółdzielni mieszkaniowych, miast, gmin, wsi, ośrodków wypoczynkowych, restauracji czy hoteli.

Nasze urządzenia znajdują się w Tarnowie i okolicach na placach:

  • Place zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej Mościce w Tarnowie
  • Plac zabaw w miejscowości Jodłówka-Wałki w gminie Tarnów
place zabaw comes w tarnowie
bezpieczne place zabaw w tarnowie

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Tarnowie

Plac zabaw jako przestrzeń rekreacyjna powinny być funkcjonalne, estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Planując plac zabaw powinniśmy zwrócić uwagę na jego lokalizację, rodzaj urządzeń, które się na nim znajdą oraz ich dostawcę, tak aby zminimalizować ryzyko, które może wystąpić podczas zabawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że urządzenia muszą być atrakcyjne pod względem wyglądu i funkcjonalności, ale przede wszystkim trwałe i bezpieczne. Urządzenia produkowane przez COMES są bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami, co potwierdzają certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Do produkcji urządzeń wykorzystujemy stal oraz tworzywo HDPE, które jest odporne na złamania, pęknięcia i działanie warunków atmosferycznych.

Projekt Placu Zabaw Tarnów

Projekt placu zabaw jest pierwszym, ważnym etapem inwestycji. Projekt oraz wizualizacja 3D placu zabaw mogą posłużyć do zgłoszenia do urzędu, być załącznikiem do planu inwestycyjnego, czy elementem dokumentacji przetargowej. Nasz doświadczony zespół projektantów wykonuje atrakcyjne cenowo, profesjonalne projekty zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki szerokiej ofercie, oraz wysokiej jakości urządzeń produkowanych przez firmę COMES projektujemy place jako atrakcyjne, trwałe i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

projekt placu zabaw comes tarnów
place zabaw montaż tarnów

Transport i montaż placu zabaw w Tarnowie

Od ponad 20-stu lat budujemy place zabaw na terenie Polski i poza jej granicami. Dysponujemy wykwalifikowanymi, doświadczonymi ekipami montażowymi i budowlanym, oraz flotą samochodową i specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu szybko, solidnie i bezpiecznie wykonujemy montaże urządzeń i wszelkie towarzyszące prace budowlane. Podczas realizacji priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo oraz zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji. Nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN 1176-7.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.