Producent Placów Zabaw Rybnik

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw rybnik

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Producent placów zabaw Rybnik

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polski producent wyposażenia placów zabaw obecny na rynku już od ponad 30 lat. Nasze urządzenia bawią, uczą i wspomagają rozwój dzieci nie tylko w kraju ale także poza jego granicami. Place zabaw COMES można spotkać zarówno na terenach osiedli mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, żłobków, w parkach, przy restauracjach, czy ośrodkach wczasowych. Urządzenia na place zabaw COMES to niezbędny element gwarantujący prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży. Nasze realizacje na terenie Rybnika to m. in. :

  • Plac zabaw przy ul. Zwycięstwa w Rybniku na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum” w Rybniku,
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej przy „Elektrowni” w Rybniku,
  • Plac zabaw przy ul. Górniczej 10 na terenie Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rybniku,
  • Plac zabaw przy ul. Morcinka na terenie Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rybniku,
  • Plac zabaw na Osiedlu „Rybnik – Centrum”, na terenie Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rybniku,
  • Plac zabaw na Osiedlu „Smolna”, na terenie Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rybniku.
place zabaw producent rybnik
place zabaw rybnik

Bezpieczne place zabaw dla dzieci COMES

Plac zabaw dla dzieci powinien być miejscem beztroskiej zabawy, która gwarantuje zdrowy rozwój dzieci i młodzieży. Wybierając odpowiednie miejsce, rodzaj urządzeń i doświadczonego dostawcę – mamy pewność, że zapewniamy najmłodszym nie tylko dobrą zabawę ale co najważniejsze – bezpieczeństwo. Nasze wieloletnie doświadczenie daje nam gwarancję, że zastosowane przez nas rozwiązania technologiczne zapewniają dzieciom maksymalne bezpieczeństwo. Wyroby COMES łączą unikalne i dekoracyjne wzornictwo polskich projektantów z najwyższą jakością wykonania. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Projekty placów zabaw COMES

Projektanci COMES pomogą Państwu w stworzeniu unikalnego i dostosowanego do indywidualnych potrzeb placu zabaw. Podstawą udanej realizacji jest profesjonalny projekt oraz wizualizacja 3D, która przejrzyście zobrazuje wygląd inwestycji. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży placów zabaw daje pewność, że zaprojektowany przez nas plac będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw oraz, że będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci. Kładziemy duży nacisk na to aby nasze place spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.

projekt placu zabaw comes rybnik
rybnik dostawa i montaż placu zabaw

Transport i montaż w Rybniku

Firma Comes posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji i montażu urządzeń na placach zabaw w całej Polsce. Montaż wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane ekipy wyposażone w samochody oraz specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie i bezpiecznie wykonać powierzone nam zadania. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia odnośnie produkowanych urządzeń, obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7 oraz zasad bezpieczeństwa. Zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji oraz bezpieczeństwo użytkowników są dla nas priorytetem.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.