Producent Placów Zabaw Oświęcim

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Place zabaw producent Oświęcim

COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma z 30-letnim stażem. Produkcją wyposażenia placów zabaw zajmujemy się od 20 lat. Wyposażamy place zabaw na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Naszymi inwestorami są szkoły, przedszkola, żłobki, spółdzielnie mieszkaniowe, miasta, gminy, wsie, restauracje, czy ośrodki wypoczynkowe. Tworzymy funkcjonalne, kolorowe przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, które są miejscem kreatywnej i bezpiecznej zabawy dla dzieci i młodzieży.

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Oświęcimiu

Przestrzeń przeznaczona do zabawy powinna dawać dzieciom swobodę, inspirację oraz zapewniać bezpieczeństwo. Głównymi elementami, na które powinniśmy zwrócić uwagę planując budowę placu zabaw dla dzieci to wybór odpowiedniego miejsca, rodzaju urządzeń i dostawcy. Firma COMES dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zna potrzeby dzieci i młodzieży dotyczące aktywności na świeżym powietrzu połączonej z bezpieczna zabawą. Wyroby naszej firmy to piękne wzornictwo polskich projektantów i najwyższej jakości technologia wykonania. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Oświęcim Projekt Placu Zabaw

Nasi projektanci na Państwa zlecenie wykonają profesjonalny projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Projekt taki może być później wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego lub jako element dokumentacji przetargowej. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie zapewnia zgodność zaprojektowanego przez nas placu zabaw z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw, co więcej będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Każdy projekt placu zabaw to dla nas indywidualne wyzwanie. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

projekt placu zabaw
transport i montaż placu zabaw dla dzieci w katowicach

Transport i montaż placu zabaw w Oświęcimiu

Już od ponad 20 lat wykonujemy dla Państwa urządzenia zabawowe i budujemy place zabaw na terenie całego kraju. Montaż wyposażenia placów zabaw powierzamy naszym wykwalifikowanym grupom montażowym i budowlanym, które wyposażone są w samochody, i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie i bezpiecznie realizować zadania. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji stanowią dla nas priorytet.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.