Polish Playgrounds Manufacturer

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska spółka zajmująca się produkcją urządzeń na place zabaw, urządzeń rekreacyjnych, sportowych i komunalnych oraz siłowni plenerowych, i urządzeń sprawnościowych Sthenos. Comes działa na rynku już od ponad 30 lat, ciesząc się dużą popularnością wśród rodzimych inwestorów. Urządzenia Comes można spotkać na osiedlach mieszkaniowych, przy szkołach i przedszkolach, ośrodkach wypoczynkowych, i restauracjach na terenie całego kraju.

Wyposażenie COMES służy zabawie i jest niezbędnym elementem wspomagającym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci, młodzieży i dorosłych – a dodatkowo sprzyja integracji społecznej. Co roku asortyment wzbogacany jest o ulepszone wzory i wyroby będące efektem pracy konstruktorów i całego zespołu pracowników firmy COMES, korzystających z nowoczesnych narzędzi, materiałów i technologii. Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Skontaktuj się z nami!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Certyfikacja i Bezpieczeństwo gwarancją najwyższej jakości

Atrakcyjne, funkcjonalne oraz co najważniejsze – bezpieczne place zabaw, tereny rekreacyjne i sportowe powinny na stałe wpisać się w otaczające nas przestrzenie. Planując stworzenie takiego miejsca powinniśmy zwrócić uwagę na wybór odpowiedniej lokalizacji, rodzaju urządzeń i dostawcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy, że publiczne przestrzenie rekreacyjne wymagają zastosowania odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Wyroby naszej firmy łączą piękne wzornictwo polskich projektantów z najwyższą technologią wykonania. Wszystkie nasze urządzenia spełniają wymogi grupy norm PN-EN 1176-2009 Wyposażenie placów zabaw i nawierzchnie oraz normy PN-EN 1177-2009 Nawierzchnie placów zabaw amortyzujące upadki. Wyznaczanie krytycznej wysokości upadku. Potwierdzają to certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy urządzenia o konstrukcjach wykonanych ze stali konstrukcyjnej i nierdzewnej oraz aluminium, z płyt polietylenowych HDPE, ze sklejki wodoodpornej i drewna, gumy, wyrobów gumowanych, i plastiku, a także z lin stalowo – polipropylenowych.

Nasze Specjalizacje

Metalowe Place Zabaw dla Dzieci

Proponujemy Państwu bogaty wybór bezpiecznych, solidnych i trwałych urządzeń na place zabaw. Różnorodne motywy – począwszy od kosmosu, poprzez dziki zachód aż do rycerskiego zamku, pozwalają stworzyć plac zabaw, który doskonale wkomponuje się zarówno w przestrzeń nowoczesnego osiedla, jak i zabytkowego parku.

Siłownie zewnętrzne

Aktywność na świeżym powietrzu dla różnych grup wiekowych
-produkujemy najpopularniejsze typy urządzeń
-możliwość tworzenia dowolnych konfiguracji
-solidne i trwałe wykonanie

Tereny sportowe i rekreacyjne

Profesjonalne urządzenia sportowe + bezpieczne nawierzchnie syntetyczne. Nowoczesne i funkcjonalne urządzenia
sprawnościowe STHENOS
– zestawy rekreacyjne i urządzenia gimnastyczne
– solidne i wytrzymałe sprzęty do gier zespołowych

Projekt

Zespół naszych projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw, terenu rekreacyjnego czy siłowni plenerowej oraz wizualizację 3D. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży jest gwarancją, że zaprojektowany przez nas obiekt będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw, a także będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży, czy też miejsca rekreacji i wypoczynku dla dorosłych. Kładziemy duży nacisk na to aby projektowane przez nas przestrzenie spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.

Zespół Specjalistów COMES

Nasz zespół tworzą Handlowcy Projektanci i Architekci krajobrazu, Specjalista ds. sprzedaży, inż. Budownictwa, Inspektor ds. kontroli wyposażenia, doświadczona kadra produkcyjna, grupy montażowe i budowlane. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin. Dokładamy wszelkich starań aby tworzone przez Nas urządzenia były funkcjonalne i przyjazne dla wszystkich użytkowników. Inwestycja w nasze urządzenia, to inwestycja w zdrowie i sprawność dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Zostań naszym partnerem

Od 30 lat działamy na terenie Polski, stale wzrastamy, zrealizowaliśmy kilka tysięcy zamówień, stale inwestujemy w nowe technologie, bezpieczeństwo i jakość naszych produktów. Poszukujemy partnerów na terenie całej Europy.

 

POBIERZ NASZĄ PREZENTACJĘ

 

Nasze produkty wyposażenia placów zabaw oraz terenów rekreacyjno – sportowych osiągnęły sukces na rynku polskim.

Obecnie rozwijamy współpracę z partnerami na rynkach zagranicznych.

Jesteś zainteresowany partnerstwem i naszą Spółką?

Zapraszamy do współpracy!

export@comes.pl

+ 48 793 902 234

Formularz Kontaktowy